Domy

Go down

Domy

Pisanie by Mistrz Gry on Sob Maj 05, 2012 10:56 am

LEONIS
Lokacja pokoju wspólnego: lochy
Opis: Studenci, którzy należą do tego domu są silnie związani z przyrodą, są ludźmi odważnymi i lojalnymi wobec wszystkiego, co im drogie. Jak mało kto są opiekuńczy i wrażliwi na potrzeby ludzi wokół nich, twardo stąpają po ziemi i są inteligentni. Ponad wszystko cenią sobie rodzinę i przyjaciół, na drugi tor spychając rzeczy materialne. Cechuje ich silna empatia i wiedzą, jak zachować się w danym momencie. Są realistami na wskroś, niewiele poświęcają na marzenia, i dobrze wykonują powierzone im zadania. Z łaciny leonis znaczy lew.

FALCON
Lokacja pokoju wspólnego: wieża zachodnia
Opis: Są najbardziej ambitnymi z uczniów. Uporządkowani, logiczni i inteligentni. Ciekawi ich świat i zawiłości z nim związane. Podejmują logiczne i przemyślane decyzje, choć nie brakuje im temperamentu. Z łaciny falcon znaczy sokół.

SERPENTIS
Lokacja pokoju wspólnego: wieża południowa
Opis: Studenci tego domu są często tymi, których mottem jest "cel uświęca środki". Potrafią zmanipulować człowieka, są przebiegli. Studenci tego domu często dążą do władzy i doskonałości bardziej niż inni, we wszystkim, w czym się tylko da. Zazwyczaj chłodni i opanowani, całkowicie sprzeczni z irracjonalnymi postępkami i ludźmi, którzy zawsze oczekują czegoś w zamian. Z łaciny serpentis znaczy wąż.

OVIUM
Lokacja pokoju wspólnego: podziemia
Opis: Na ogół są mili dla innych, żyją w zgodzie i są dość łagodnymi duszami. Niektórzy rezydenci tego domu mają tendencję do lekkości konwersacji i lubią towarzystwo, choć są bardzo nieprzewidywalni i spontaniczni. Są cenieni za dojrzałość umysłu niezależnie od klasy. Często nie widzą rzeczy takimi, jakimi są, ponieważ odbierają rzeczywistość sercem, a nie umysłem. Nastawieni pozytywnie do świata, uczą się być lepszym człowiekiem, a nie opierają się na gromadzeniu wiedzy. Mogą być zamknięci w sobie i koncentrować się na wewnętrznym stanie ducha. Są bardzo emocjonalni, przynoszą ze sobą silne uczucia i angażują się w swoją pracę. Z łaciny ovium znaczy owca.avatar
Mistrz Gry
Admin

Join date : 16/10/2011
Liczba postów : 127


Zobacz profil autora http://mugglestudies.soglam.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach