Eliza Woźniak

Go down

Eliza Woźniak

Pisanie by Eliza Woźniak on Czw Maj 10, 2012 1:52 pm


Eliza Woźniak
Lindsey Wixson

Imiona: Eliza
Nazwisko: Woźniak
Wiek: 16
Data urodzenia: 30.01.1996
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Status majątkowy: przeciętny

Status krwi: czysta
Klasa: VI
Dom: Oviom
Różdżka: Włos z ogona testrala, leszczyna, 10 cali, sztywna

Patronus: biały pers
Bogin: wilkołak
Eliksir miłości: mięta, wanilia, brzoskwinia

CHARAKTER:
---------------------------------------

Eliza jest zmienna, jak pogoda. Jednego dnia potrafi być wesoła, a drugiego dnia zła do szpiku kości. Sama często nad swymi humorami nie panuje, gdyż to zależy od wielu czynników. Jest pogodną osóbką, kiedy wszystko idzie po jej myśli. Zazwyczaj jest pozytywnie nastawiona do tego świata, lecz kiedy spotka swego wroga, jest nieprzewidywalna. Przez rodziców jest niedoceniana, przez co często ich nie słucha. I to wszystko przez to, że ma inne zainteresowania, niż jej siostry. One to nie lubią mugoli, lecz Eliza nie ma do nich takiej pogardy. Oni mogą żyć, póki jej nie będą przeszkadzać. Ona potrafi złamać regulamin nawet siedząc tylko na fotelu. Po prostu lubi płatać każdemu figle. A to porysuje komuś kartkę, napisze coś złośliwego - lecz ona robi to wszystko dla żartu, a jej znajomi wiedzą o tym. Nie przejmują się jej poczuciem humoru, wręcz przeciwnie. Nawet pomagają jej niekiedy.

RODZINA:
-----------------------------

Żyje w bardzo rozbudowanej rodzinie. Dlaczego rozbudowanej? Ponieważ ma kilka sióstr, których zbytnio nie lubi. One wszystkie trafiły do Serpentis i się panoszą w domu. Eliza jest najmłodszą córką Małgorzaty, przez co jest najbardziej niedocenianym dzieckiem w rodzinie. Małgorzata i Krzysztof traktują swą córkę jak powietrze. Czasami tylko wysłuchają, co ma do powiedzenia, lecz oni bardzo rzadko tak się zachowują.
Ma również babcie i dziadków, których w wakacje odwiedza. Nie lubi zbytnio spędzać wolnego czasu ze swymi siostrami, gdyż one tylko panoszą się po całym domu i traktują El jak popychadło.
HISTORIA:
----------------------------------
Eliza urodziła się w deszczowy poranek we Wrocławiu. Jej rodzice byli na początku zadowoleni, że mają kolejną córkę. Mieli nadzieję, że stanie się kolejną ze swych sióstr. Lecz ta lekcja kiedyś musiała ją ominąć, gdyż widocznie miała inne myśli dotyczące mugoli. Jej nie obchodziło to, że powodują rozłam rodziny czystokrwistych. Jej nie przeszkadzało ich towarzystwo, gdyż do tej pory nie wpadli w jej sidła. Tak więc i od tej pory rodzice zbytnio nie angażowali się w kształcenie i zajmowanie się Elizą. Sądzą, że jeśli nie traktuje poważnie swego rodowodu, to może nie należeć do tej rodziny. Dziewczynie nawet na tym zbytnio nie zależy. Może kiedyś ktoś ją wybawi z sideł jej matki? Albo sama po ukończeniu szkoły opuści ten rodzinny dom? Nie jest zdecydowana, więc na razie mieszka ze swoją rodziną.
Kiedy skończyła 11 lat, dostała list przez sowę, która mówiła o tym, że jest czarownicą. To można było przywidzieć, gdyż kiedy miała 5 lat, poleciała na sam dach, kiedy jeszcze przed paroma sekundami była na ziemi. Tak więc oczywiście rodzice dali jej pieniądze, po czym kupiła wszystkie potrzebne materiały i ruszyła do Szkoły. Na lekcje w miarę chodzi, nie łapie złych stopni, lecz nie można o niej powiedzieć, że jest kujonką. Pozdawała klasy, poznała wiele fajnych przyjaciółek, z którymi nadal się trzyma oraz kumpli, z którymi czasem boi. Nieraz dostawała szlabany za to, że pobrudziła błotem posadzkę, czy rzucała samoloty przez całą lekcję. Zdała 6 SUM-ów, po czym teraz kontynuuje w kierunku łamacza zaklęć, gdyż w tym jest naprawdę świetna.
ZAINTERESOWANIA:
-------------------------------------------------------
♣ jest bardzo zainteresowana zaklęciami, dlatego tak dobrze jej w tym idzie
CIEKAWOSTKI:
--------------------------------------------

♦ nienawidzi szpinaku
♦ kiedy jest w złym humorze, sięga po gitarę i potrafi nawet kilka godzin na niej grać
♦ ma 100 pomysłów na sekundę
♦ potrafi coś zbroić nie ruszając się z kanapy
♦ ma sowę o imieniu Ksawery
♦ jest bardzo dobra w zaklęciach
♦ znajomi zwracają się do niej El
+

Pora na przygodę!
avatar
Eliza Woźniak

Join date : 06/05/2012
Liczba postów : 1

Wiek : 22
Skąd : Wrocław

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Eliza Woźniak

Pisanie by Aurelia Cypriańska on Czw Maj 10, 2012 6:01 pm

AKCEPT.
avatar
Aurelia Cypriańska
Admin

Join date : 16/10/2011
Liczba postów : 5

Wiek : 24
Skąd : Kraków

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach