Sebastian Mieszawski

Go down

Sebastian Mieszawski

Pisanie by Sebastian Mieszawski on Czw Lip 26, 2012 9:13 am


Sebastian Mieszawski
Alex Pettyfer

Imiona: Sebastian
Nazwisko: Mieszawski
Wiek: 17 lat
Data urodzenia: 18.01
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Status majątkowy: zamożny

Status krwi: Czysta
Klasa: VII
Dom: Leonis
Różdżka: Modrzew,Włókno z serca sfinksa, 12 cali, Bardzo sztywna
Patronus: tygrys
Bogin: Śmierć siostry
Eliksir miłości: Czereśnie

CHARAKTER:
---------------------------------------
Możę na pierwszy rzut oka Sebastian wygląda na zadufanego w sobie młodzieńca. Jednak w rzeczywistości jest miły czasami aż zanadto miły i niestety inni to dostrzegają i zaczynają nim manipulować. Z natury jest bardzo otwarty nie ocenia ludzi po wyglądzie dla niego ważniejsze jest jacy są w ,,środku''. Panicz Mieszawski jest uczciwym i do bólu szczerym młodzieńcem, który nie toleruje kłamstwa ani nieczystych zagrań ze strony innych. Mimo iż jest wiecznym optymistą wie jaki jest obecny świat, pomimo że usilnie próbuje się do niego dopasować nie potrafi. Nade wszystko kochając swoją młodszą siostrę, której w młodszych latach zastępował matkę i ojca. Kulturalny, dobrze wychowany Sebastian należy do osób niebojących się wyróżniać, osób mających własne zdanie niebojących się wyrażać własnych poglądów, postaw życiowych. Mieszawski jest uznawany za duszę towarzystwa mimo rodzinnych kłopotów jest uśmiechnięty bez obaw można powierzyć mu sekret lub ważną sprawę. W pewnym sensie jest takim Misiakiem pocieszaczem, do którego morze przyjść każdy wyżalić się, a nawet wypłakać. Swoją cierpliwość wyćwiczył podczas opieki nad Anetą, więc nie było rzeczy która by go przerosła.
Mimo swoich licznych zalet tak jak każdy posiada mnóstwo wad, których nie znosi. Jest strasznym spóźnialskim może to przez to, że nocami zamiast spać odrabia prace domowe, których wcześniej nie chciało mu się zrobić, jak już było wspomniane wyżej bardzo szybko daje się zmanipulować innym ulega pod naciskiem presji. '
RODZINA:
-----------------------------
Ojciec - Jakub Mieszawski lat 42 Polak czarodzej - pracował w Ministerstwie Magi, jego kontakty z synem i córką ją bardzo oschłe. Mężczyzna rozmawia z dziećmi tylko wtedy kiedy czegoś od nich potrzebuje. Od kilku lat jest pracoholikiem mimo iż stracił prace w ministerstwie i chwyta każdą dorywczą prace aby tylko pracować.

Matka - Carmen Mieszawska ( McLives) lat 38 z pochodzenia angliczka czarownica - Pracowała w mugolskim szpitalu, zmarła z powodu przedawkowania leków ( była uzależniona) kiedy Sebastian miał 11 lat. czyli 6 lat temu

Siostra - Aneta Nila Mieszawska lat 15 czarownica- obecnie jest uczennicą, ma bardzo dobre relacje z bratem, który rzec można wychował ją.
HISTORIA:
----------------------------------
Historia Sebastiana nie jest zbytni pasjonująca bo co mogło się wydarzyć w rodzinie gdzie od zawsze rządził chaos i zamieszanie...? A, więc od początku Sebastian urodził się w jednym z Warszawskich szpitali nic nadzwyczajnego, przecież każdy rodzi się w takim miejscu no przynajmniej większość. Dla rodziny Mieszewskich było do bardzo radosne wydarzenie, które zasługiwało na huczny obchód. Przez pierwsze dwa latach malec był rozpieszczany wszyscy odraz kiedy tylko zapłakał już rzucali się do niego aby sprawdzić czy nic mu się nie stało. W końcu jednak rodzice doczekali się drugiego dziecka tym razem była to dziewczynka, którą nazwali Aneta, Nila po babci ze strony mamy. Ojciec nie był zadowolony, ponieważ spodziewał się drugiego syna nie chał mnie córek. Sebastian na początku był bardzo zazdrosny o siostrę, której raptem zaczęto poświęcać tak dużo uwagi jego kosztem. Był małym dzieckiem nie rozumiał wszystkiego, a co za tym szło...na pewno nic dobrego. Z czasem Seba zaczął przyzwyczajać się do Anety i tolerować jej obecność w domu, jednak jego ojciec niestety nie potrafił znieść myśleć, że ma córkę. I od tamtych wydarzeń zaczęły się prawdziwe rodzinne problemy. Jakub pracował całymi dniami, a Carmen musiała wracać do pracy po niemal całym roku siedzenia w domu z dziećmi. Zaczęły się kłótnie o rodzinę między rodzicami dwójki dzieci, awantury. matka zaczęła brać masowo mugolskie leki na depresje, w którą wędził ją mąż zaczęła się od nich uzależniać po dwóch latach przestały już działać na jej wyniszczony organizm.
Tym czasem Sebastian i Aneta rośli wiedząc, że są czarodziejami, byli szczęśliwi jednak nietolerancja ojca na siostrę Sebastiana zaczęła bardzo go denerwować chłopak zaczął kłócić się z ojcem, a w końcu chłopiec odizolował się od rodziny razem z siostrą. W dniu 121urodzin do domu Mieszawskich przyszedł list zawiadamiający o śmierci pani Mieszawskiej. Ojciec dwójki dzieci załamał się, niedługo później chłopak dostał list z hogwartu i musiał opuści swoją siostrę, która zamieszkała z babcią ze strony ojca na wsi. Po dwóch latach czekania na dziewczynę chłopak zaaklimatyzował się w szkole, który stał się jego drugim lepszym domem.
ZAINTERESOWANIA:
-------------------------------------------------------
Interesuje się mugolską muzyką, fotografią. W wolnych chwilach zdarza się, że tworzy różnego rodzaju krótkie opowiadania, a nawet komponuje i oczywiście gra na gitarze
CIEKAWOSTKI:
--------------------------------------------
♦ Pasjonuje się eliksirami
♦ tekst Ciekawią go tajniki czarnej magi
Pora na przygodę!

Sebastian Mieszawski

Join date : 26/07/2012
Liczba postów : 2

Skąd : Warszawa

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach