Aurelia Cypriańska

Go down

Aurelia Cypriańska

Pisanie by Aurelia Cypriańska on Pon Paź 17, 2011 8:13 am


Aurelia Cypriańska
Ebba Zingmark

Imiona: Aurelia Irena
Nazwisko: Cypriańska
Wiek: 17 lat
Data urodzenia: 13 październik
Miejsce zamieszkania: Kraków
Status majątkowy: majętny

Status krwi: czysta
Klasa: VII
Dom: Leonis
Różdżka: łuska klepii/dąb/10 i 3/4 cala/ sztywna
Patronus: lew
Bogin: ciało martwego, rozszarpanego brata
Eliksir miłości: żurawina

CHARAKTER:
---------------------------------------
Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się niewinna, wcale taka nie jest. Ale cieszy się, że ją taką postrzegają. Zazwyczaj chodzi uśmiechnięta od ucha do ucha, jakby chciała powiedzieć: "Odważ się i podejdź". Bywa, że jej słowa ociekają sarkazmem. Nie lubi się nudzić i nie lubi, kiedy ktoś ją nudzi. Bądź pewny, że cię o tym poinformuje. Szczera i prostolinijna. Mówi, co jej się nie podoba, a co jest w porządku. Nie lubi kłamać, choć trzeba przyznać, że jeżeli już zacznie, to trudno ją powstrzymać. Jest zdolna wcisnąć najbardziej bzdurną bajkę każdemu. Lubi pojawiać się na przyjęciach i wprowadzać zamęt. 
Bywa, że gdy jest nie w humorze, zaszywa się we własnym domu. Nie wieży w prawdziwą miłość, ale gdzieś w podświadomości jej szuka. 
Nie daje się wodzić innym za nos. Bardzo trudno nią manipulować. Z wiekiem stała się coraz bardziej odporna i uparta. Jest zadowolona z własnego wyglądu. Stara mieć swoich wrogów bliżej niż przyjaciół. Nie zadzieraj z nią, bo się poparzysz. Dostosowuje swoje zachowanie do miejsca i celu, jaki chce osiągnąć. Raz może być uwodzicielska i nieco ekscentryczna, a na następny dzień jest niewinna i urocza. Te jej "przebieranki" nigdy nie są na stałe. Jej prawdziwa strona jest równie pokręcona jak te wszystkie wcielenia. Twierdzi, że dla nikogo się nie zmieni. A już na pewno nie dla mężczyzny.
RODZINA:
-----------------------------
♦ Irena Cypriańska zd. Willson - matka. Popleczniczka ideologii Czarnego Pana, którą angielscy rodzice chcieli w niej zaszczepić. Nie zdradziłą się mężowi z tym, aczkolwiek jej córka bardzi dobrze wie, czym takna prawdę się zajmuje. Niewielka blondynka o stalowoniebieskich oczach.
♦ Piotr Cypriański - ojciec. Zapalony działacz w Ministerstwie Magii. Pracuje na stanowisku amnezjatora. Nie zna prawdziwego oblicza swojej żony. Nadal jest przekonany, że prowadzi kwiaciarnię na jednej z ruchliwych ulic Krwkowa. Mężczyzna dobrze zbudowany, o ciemnych włosach i oczach.
♦ Aleksander Cypriański - młodszy brat. Ma 16 lat i również uczęszcza do Akademii Magii i Czarodziejstwa. Z wyglądu jest całkowitym przeciwieństwem Aurelii - postawny, wysoki, z kruczoczarnymi włosami.
♦ Jan Cypriański - starszy o rok brat Aurelii. Zmarł mając lat dwanaście. Dziewczyna była przy nim, kiedy umierał pogryziony przez wilkołaka.
HISTORIA:
----------------------------------
Aurelia urodziła się trzynastego dnia października w szpitalu w Krakowie jako drugie dziecko państwa Cypriańskich. Dzieciństwo miała normalne, jak to większość czarownic czystej krwi. Nie specjalnie przejmowała się tym, co dzieje się w rodzinie. Od zawsze interesowała się wielkim światem i chciała jak najszybciej poznać go dogłębnie. Mając jedenaście lat przeżyła tragedię, która wstrząsnęła nią dogłębnie, co spowodowało całkowitą zmianę jej charakteru. Z frywolnej, wiecznie szczęśliwej i biegającej po lesie dziewczynki zmieniłą się w racjonalnie myślącą, nieubłaganie upartą i poważną dziewczynę. W tym samym roku dostała list z Akademii Magii i Czarodziejstwa i rozpoczęła w niej naukę. Bystra, szybko przyswajająca wiedzę blondynka pilnie uczyłą się zaklęć i uroków, przechodziłą z klasy do klasy i coraz bardziej otwierałą się na ludzi, aż w końcu na powrót stałą się wesoła. Jednak wewnatrz niej nadal jest ukryty smutek, który bardzo często ma odwagę ujawnić się.
ZAINTERESOWANIA:
-------------------------------------------------------
Głównym punktem na jej liście zainteresowań są mężczyźni i przyjemności z nimi związane. Z chęcią wdaje się w ciekawe rozmowy na tematy dziwne i niepowszechne. We wszystkim doszukuje się podtekstów seksualnych i sama ich często nadużywa. Uwielbia pogrążać swoje  myśli w szklaneczce dobrego trunku, który nie raz, nie dwa, musiał zastąpić jej ulubiony, prawdziwy napój. Niektórzy mówią, że umie śpiewać, ale zapewne robią to tylko dlatego, by się podlizać. Natomiast Aurelia nie śpiewa, ale gra na przeróżnych starych instrumentach, w tym na harfie. Intrygują ją faceci przypominający z wyglądu dziewczyny. Lubi zadawać im krępujące pytania. 
CIEKAWOSTKI:
--------------------------------------------
♦ ponieważ była świadkiem śmierci swojego starszego brata widzi testrale
♦ jest poliglotką, z łatwością uczy się języków obcych, ale nie wiąże z tym żadnej przyszłości

avatar
Aurelia Cypriańska
Admin

Join date : 16/10/2011
Liczba postów : 5

Wiek : 24
Skąd : Kraków

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach