FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Go down

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Paź 27, 2011 6:20 pm

FAQ jest tworzone dla użytkowników z myślą o dostarczeniu im jak największej wiedzy na temat świata przedstawionego. Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na jakieś pytanie, bądź po prostu uważasz, że jakowaś odpowiedź powinna się tutaj znaleźć, napisz posta w tym temacie a zostanie to wzięte pod uwagę oraz, jeżeli hasło będzie rzeczywiście przydatne, dodane do FAQ.
Ten dział wciąż się rozwija!


+ Jak uczniowie dostają się do Akademii 1 września?
  1 września w godzinach 12:00 - 13:00 zostaje otwarte połączenie pomiędzy domami czarodziei a Akademią (salą kominkową). W tym czasie uczniowie muszą za pomocą sieci Fiuu dostać się do szkolnego zamku, ponieważ równo z wybiciem godziny pierwszej przejście się zamyka. Nie ma bezpośredniego dojazdu z innych miejsc, ponieważ Akademia leży wysoko w górach.

+ Lord Voldemort i Harry Potter a Muggle Studies (Akademia)
  Podejście do wydarzeń które miały miejsce w Hogwarcie ze strony Polskiej Akademii Magii i Czarodziejstwa jest takie same, jak w innych krajach. Co poniektórzy czarodzieje słyszeli o Voldemorcie terroryzującym Wielką Brytanię, ale nigdy jego władza nie sięgnęła aż do Europy, więc nikt się tym za bardzo nie przejmuje. Ta sama sytuacja tyczy się Harrego Pottera. Są tacy, którym obiło się o uszy co nieco informacji na temat Chłopca z Blizną, aczkolwiek jego losy nie są bliżej znane. Oczywiście rodziny magiczne, które mają krewnych w Anglii mogą być bardziej wtajemniczone w te sprawy, aczkolwiek ogólnie rzecz biorąc wojna pomiędzy Lordem Vlodemortem a Wybrańcem obeszła szerokim łukiem Polskę.

+ Mając ile lat uczniowie rozpoczynają naukę w Akademii, a ile mają kończąc ją? Jak zostają przyjmowani do Akademii?
  Uczniowie rozpoczynają naukę w Akademii Magii i Czarodziejstwa kiedy dostają list ze szkoły, mając lat jedenaście (klasa I), a kończą mając lat siedemnaście (klasa VII) czyli w momencie, kiedy osiągają pełnoletność. Nauka trwa siedem lat. Przyjmowani są od razu po urodzeniu; tak jak w Hogwarcie, dostaje się list kończąc jedenasty rok życia.

  Klasa VII - 1995 rok
  Klasa VI - 1996 rok
  Klasa V - 1997 rok
  Klasa IV - 1998 rok
  Klasa III - 1999 rok
  Klasa II - 2000 rok
  Klasa I - 2001 rok


+ Jak poprawnie wykonać rzut kostką?
  Aby poprawnie wykonać rzut kostką należy nacisnąć "Post Reply" u dołu ekranu.
  W polu odpisu należy wpisać cokolwiek, np.: rzucam. U dołu ekranu w opcji KOSTKA wybieramy kostkę o nazwie "przydział majątkowy" i klikamy "send". Forum automatycznie wygeneruje w odpowiedzi liczbę, która odpowiada wylosowanemu statusowi.
avatar
Mistrz Gry
Admin

Join date : 16/10/2011
Liczba postów : 127


Zobacz profil autora http://mugglestudies.soglam.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach