Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Prefekci i opiekunowie domów

2 posters

Go down

Prefekci i opiekunowie domów Empty Prefekci i opiekunowie domów

Pisanie by Mistrz Gry Sob Maj 05, 2012 10:32 am

1. Zgłoszenia należy pisać w tym temacie.
2. To administratorzy decydują, czy tu trafisz.
3. Osoby z drużyny Quiddicha nie mogę być jednocześnie prefektami. Działa to w obie strony.


LEONIS
Opiekun domu: -
Prefekt Naczelny: -
Prefekt: k, m


FALCON
Opiekun domu: -
Prefekt Naczelny: -
Prefekt: k, m


SERPENTIS
Opiekun domu: -
Prefekt Naczelny: -
Prefekt: k, m


OVIUM
Opiekun domu: -
Prefekt Naczelny: -
Prefekt: k, m

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Join date : 16/10/2011
Liczba postów : 127


http://mugglestudies.soglam.net

Powrót do góry Go down

Prefekci i opiekunowie domów Empty Re: Prefekci i opiekunowie domów

Pisanie by Anna Barbara Anielska Sob Maj 19, 2012 9:08 pm

Prefekt Naczelny Ovium

    Panna Abba ( czyt. Anna Barbara Barbara Anielska) wydaje się być nieidealnym kandydatem na tę funkcję. Szkoda tylko, że ta szara myszka zawsze w tych swych zakamarkach umysłu ma cechy nieznośnej despotki.
    Czy się nadaje na tę funkcję? Oczywiście, najwyżej tylko wciągnie wszystkich w tarapaty, ale zawsze, ale to zawsze będzie bronić swą piersią Ovium.
    Można pozbawić ją pazurków, odciąć ogon, ośmieszyć, ale jeśli ktokolwiek draśnie choć jedną istotkę z jej domu będzie zmuszony walczyć. A Abba łatwo się nie poddaje.
    Ania jest wytrwała i silna mimo pozorów, mała Ania wie kiedy ma być słodką idiotką, a kiedy mocną i nieuległą owcą. Dumną owcą.
    „Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym. Poszedłem do końca. Czy za daleko? Chciałem unieść wszystkie nieszczęścia świata ludzi. I zwariowałem. Ale czy od tego? Nie wiem.”
    Dzięki Ci Stachuro, że istniałeś idealnie oddajesz poplątane, pełne dziecinnej fantazji myśli Ani. Niby łagodna, ale wciąż w głębi duszy cicha oportunistka. Zwariowała już dawno przed urodzeniem i wcale nie dla tego, że spóźniła się i omal nie zatruła wodami płodowymi mamusi.
    Szalone dziecię chce unieść wszystkie troski innych Ovium.
    Jaka jest? Abba nieidealna, dziwaczna, czyż nie pasuje w ten swój czarujący mało konkretny sposób?


Anna Barbara Anielska
Anna Barbara Anielska

Join date : 10/05/2012
Liczba postów : 10

Wiek : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach